Vitajte v našom e-shope.  

Naša ponuka je zameraná predovšetkým na predaj Refurbished a Remarketed produktov.

Čo sú to Refurbished produkty?

Refurbished sú špičkové high-end produkty, napríklad počítače alebo notebooky, ktoré sú vykupované od zahraničných spoločností. Prechádzajú náročnými testami a dôkladnou renováciou a potom sú predávame s novou, minimálne 24-mesačnou zárukou.

certi.png

Produkty najprv prechádzajú hĺbkovými záťažovými testami. Otestovaný tovar sa následne posiela na čistenie a leštenie. Pri notebookoch prichádza ďalej na rad úprava zahraničnej klávesnice na slovenskú. Takisto sa zisťuje a testuje výdrž batérií a následne sú roztriedené do kategórií. Ak batéria nemá dostatočnú kapacitu, tak je automaticky vymeneá za novú. Notebooky a počítače sa zaraďujú do tried aj podľa vzhľadu – triedy A, A- a B+ majú špičkový stav len s minimálnymi stopami predošlého zaobchádzania. B a C triedy sú zase cenovo výhodnejšie na úkor ich aktuálneho vzhľadu.

Výsledné produkty sú nakoniec balené do štýlového balenia z recyklovateľných materiálov. Ich cena je až o 40 – 60 % nižšia ako pôvodná cena produktu.

Aké z toho plynú Výhody pre vás:

·         Skvelý pomer medzi výkonom a cenou

      ·         Šetrný prístup k životnému prostrediu

      ·         Minimálne 24-mesačná záruka

      ·         Odborné poradenstvo a ďalšie nadštandardné služby

Čo sú to Remarketed produkty?

Ide o produkty, ktoré sú opätovne uvedené na trh. Takáto IT technika pochádza napríklad z výstav, z továrenských alebo skladových prebytkov, alebo bola požičaná ako náhradný produkt počas opráv a podobne. Často sú to pritom takmer úplne novinky – výkonné a kvalitné PC a notebooky na nerozoznanie od ešte nepoužitej IT techniky. Keďže už boli raz použité, dajú sa získať za bezkonkurenčné ceny.

Remarketed produkty HP, Lenovo a ASUS

Spoločnosti ako Hewlett-Packard, Lenovo či ASUS poskytujú vlastné remarketed produkty v rámci svojich programov renew alebo resale programov. Ponúkajú celý rad renovovaných PC a notebookov za atraktívnu cenu. Viac než 80 % týchto produktov sú nie staršie ako 12 mesiacov a pôvodne boli určené len na trhy v západnej Európe. Na Slovensko ich môžu dovážať výhradne autorizovaní predajcovia.

Aké z toho plynú Výhody pre vás:

       ·         Originálna kvalita a spoľahlivosť

       ·         Široká ponuka

       ·         Dostupné sú ako najnovšie, tak aj staršie modely

       ·         Záruka a podpora od popredných značiek ako HP, LenovoASUS

       ·         Výborný pomer výkon/cena

       ·         Rovnaký výkon ako notebooky, ktoré sú predávané ako nové

 

 

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH a platia pri objednávke cez e-shop = môžu sa líšiť od cien v kamenných predajniach.