brother

Spoločnosť Brother, založená pred 100 rokmi v Nagoji v Japonsku, je na európskom trhu prítomná viac ako 50 rokov.

Skupina Brother ponúka produkty a služby zákazníkom po celom svete vo 17 výrobných továrňach (vrátane štyroch tovární Brother Industries, Ltd.) až po 52 maloobchodných predajní v 44 krajinách a regiónoch sveta (podľa údajov z apríla 2013.).

Spoločnosť Brother pôsobí v Írsku od roku 1958 a je členom Brother Group Global. Brother Írsko v súčasnej dobe prevádzkuje predaj / marketing, skladovanie a popredajné služby v centrále na Boeing Road, Airways Industrial Estate, Santry, Dublin 17, s podporou všetkých produktov Brother, s výnimkou obrábacích strojov.

Súčasný produktový rad zahŕňa nielen šijacie stroje pre domácnosti a priemysel, ale tiež priemyslové prístroje a zariadenia Brother pre informačné a komunikačné technológie - tlačiarne, multifunkčné zariadenia, faxy, tlačiarne štítkov a skenery, vrátane originálneho spotrebného materiálu a príslušenstva Brother.

Európska organizácia Vision 21 uznáva, že sa Brother stal svetovou triedou ako predajná a marketingová organizácia, hrdo zavádzajúca na trh unikátne výrobky s uplatňovaním sloganu "Na vašej strane" v každodenných činnostiach. 

Existuje 84 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 84 položiek