Počítače

dll.png fuj.png hpp.png len.png

 

Či už hľadáte cenovo čo najdostupnejší počítač alebo nadupanú hernú PC zostavu hodnú profesionálnych hráčov, s nami nebudete mať problém si vybrať. V našej ponuke nájdete domáce, herné ale aj pracovné počítače rôznej výkonnosti a v rôznych cenových reláciách vzhľadom na kvalitu a parametre produktov. Súčasťou ponuky sú okrem čisto nových originálnych počítačov aj cenovo dostupnejšie, no stále kvalitné a výkonné refurbished a remarketed produkty.

 

Refurbished počítače

 

Refurbished sú špičkové high-end produkty, napríklad počítače alebo notebooky, ktoré sú vykupované od zahraničných spoločností. Prechádzajú náročnými testami a dôkladnou renováciou a potom sú predávame s novou, minimálne 24-mesačnou zárukou.

 

 

 

Remarketed počítače

  

Ide o produkty, ktoré sú opätovne uvedené na trh. Takáto IT technika pochádza napríklad z výstav, z továrenských alebo skladových prebytkov, alebo bola požičaná ako náhradný produkt počas opráv a podobne. Často sú to pritom takmer úplne novinky – výkonné a kvalitné PC a notebooky na nerozoznanie od ešte nepoužitej IT techniky. Keďže už boli raz použité, dajú sa získať za bezkonkurenčné ceny.

 

Do pozornosti dávame aj naše PC zostavy 

Počítače

Existuje 115 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 115 položiek

Aktívne filtre