Filtrovať podľa

Cena

Cena

Pripojenie

Pripojenie

Použitie

Použitie

Typ konektoru

Typ konektoru

Bezdrôtové

Takmer všetky bezdrôtové reproduktory sú ľahko prenosné, niektoré ale nie sú príliš vhodné pre použitie vo vonkajšom prostredí. Ak vyberáte bezdrôtový reproduktor k mobilu, ktorý bude slúžiť najmä na prehrávanie hudby v skateparku, či na počúvanie v prírode, vyberajte reproduktor s Bluetooth pripojením. Ak naopak hľadáte bezdrôtové reproduktory pre kvalitné počúvanie v domácnosti či na pracovisku, voľte reproduktory s pripojením cez WiFi.

Bluetooth reproduktor (+NFC)

Kompaktný bezdrôtový reproduktor k mobilu, ktorý môžete nosiť stále so sebou. Napája sa zo vstavanej batérie a spravidla je vybavený určitým stupňom ochrany proti vode (štandardy IPX). Vybrané modely dokážu pomocou vstavaného USB dobíjať mobilný telefón a plnia tak aj funkciu powerbanky. Hlavnými nevýhodami pripojenia cez Bluetooth sú obmedzený dosah spojenia (cca do 10 m) a nižšia kvalita prenosu, ako pri pripojení cez WiFi (kvalitnejší zvuk ako SBC poskytnú kodeky AAC a AptX). Reproduktory s NFC spárujete jednoduchým priblížením mobilu/tabletu k ich NFC tagu (NFC musí podporovať aj telefón/tablet).

 

WiFi reproduktor

Bezdrôtový reproduktor do domácnosti či firmy, ktorý začleníte do bezdrôtovej domácej siete a internetu. Následne už môžete počúvať internetové rádiá (vTuner), streamovať obsah z webových služieb (Deezer, Spotify, Tidal a pod.) či prehrávať obsah z domácej/firemnej siete (počítačov, mobilov, tabletov, NAS úložísk atď.). Vybrané WiFi reproduktory dokážu spolupracovať a kooperatívne ozvučiť celú domácnosť (multiroom systémy). Niektoré modely majú navyše vstavaný Bluetooth na priame prehrávanie z mobilov a tabletov.

Bezdrôtové

Existuje 5 produktov.

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre