Filtrovať podľa

Cena

Cena

Xiaomi

Xiaomi je súkromná čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartphony, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Od vydania svojho prvého smartphonu v auguste 2011 získala veľký podiel na trhu v Číne a rozšírila sortiment o širšie spektrum spotrebnej elektroniky. Cieľom Xiaomi je udržať vysokú kvalitu a nízke ceny. Dnes má spoločnosť viac ako tri tisícky zamestnancov a jej hodnota sa odhaduje na 10 miliárd dolárov, čo ju stavia na rovnakú úroveň ako Lenovo, druhý najväčší výrobca počítačov na svete. V období Q3 2014 sa spoločnosť dostala na pozíciu svetovej trojky v počte vyrobených inteligentných telefónov (za Samsung a Apple) s rastom 246,2%.

 

Mobilné telefóny Xiaomi

Xiaomi patrí medzi najobľúbenejšie a čoraz viac predávanejšie telefóny. Veľmi často sa stáva prvým odporúčaním a skvelou voľbou, ak ide o telefóny s vysokým pomerom výkonu a ceny. Xiaomi sa podiela na programe androidone. Väčšina nových smartphonov od tohto výrobcu disponujú operačným systémom založenom na myšlienke andoridone = čistý andorid.

 

Xiaomi má veľmi prehľadné značenie svojich mobilov, takže rýchlo prídete na to, s akým smartphonom ste prišli do kontaktu:

 

Mi – ak sa v názve telefónov Xiaomi objavuje toto slovo, znamená to, že telefón patrí do vyššej triedy. Číslo za „Mi“ označuje generáciu telefónu, sprevádzať ju môže ale aj písmeno. Napr. modely C mali menšiu uhlopriečku, modely A1 označovalo, že sa jedná o telefón s čistým Androidom - androidone.

 

Mix – toto označenie používa Xiaomi pri svojich bezrámečkových telefónoch, teda mobiloch, ktorých displej pokrýva aj 80 % plochy telefónu. Tento dizajn je moderným trendom, má však aj svoje praktické opodstatnenie: telefón môže mať veľký displej aj kompaktné rozmery zároveň.

 

Redmi – tento názov označuje strednú a nižšiu triedu mobilov Xiaomi. Ak by ste si ich ale porovnali s konkurenciou od iných značiek, zistíte, že Xiaomi Redmi má veľmi často vo výkone navrch.

 

Note – slovo „note“ (zápisník) sa vžilo pre dotykové telefóny s veľkým displejom, často s uhlopriečkou väčšou ako 5,5". Xiaomi Note sa hodí na prácu aj hry, zvlášť ak ich dopĺňa vysoký výkon.

Xiaomi

Existuje 3 produktov.

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Aktívne filtre