All in One

Počítače typu All in One (AiO) spájajú monitor s komponentami počítača v jedno zariadenie. Týmto spôsobom ušetríte množstvo miesta na stole alebo pri stole a taktiež sa zbavíte prebytočných káblov. K monitoru stačí pripojiť iba klávesnicu, myš a môžete fungovať ako s klasickým počítačom. Všetko ostatné má počítač v sebe, a to vrátane monitora, kamery a reproduktorov. Väčšina All in One disponuje aj dotykovou obrazovkou pre ľahšie a pohodlnejšie ovládanie v prevádzkach, či na pracovisku.

 

All in One je ideálny pre používateľov, ktorí sa nechcú o nič starať. Zariadenie sa pripojí do zásuvky a to ihneď funguje.

 

 Hlavné výhody All in One:

  • Menšie rozmery vďaka chýbajúcej skrinke
  • Kompaktné rozmery
  • Nízka spotreba
  • Dobrá cena
  • Vhodný na kancelársku prácu a multimediálnu zábavu

 

Refurbished All in One

 

Refurbished sú špičkové high-end produkty, napríklad počítače, notebooky, monitory ale aj All in One, ktoré sú vykupované od zahraničných spoločností. Prechádzajú náročnými testami a dôkladnou renováciou a potom sú predávame s novou, minimálne 24-mesačnou zárukou.

 

 

 

Remarketed All in One

  

Ide o produkty, ktoré sú opätovne uvedené na trh. Takáto IT technika pochádza napríklad z výstav, z továrenských alebo skladových prebytkov, alebo bola požičaná ako náhradný produkt počas opráv a podobne. Často sú to pritom takmer úplne novinky – výkonné a kvalitné PC a notebooky na nerozoznanie od ešte nepoužitej IT techniky. Keďže už boli raz použité, dajú sa získať za bezkonkurenčné ceny.

All in One

Existuje 27 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 27 položiek

Aktívne filtre