Huawei MediaPad T3 10

138,90 €

tablet s Wi-Fi • 9,6" IPS displej • rozlíšenie 1280×800 px • 4jadrový procesor • 2 GB RAM • interná pamäť 16 GB • micro SD • zadný fotoaparát 5 Mpx • predný fotoaparát 2 Mpx • micro USB • A-GPS/GLONASS • Bluetooth • čítačka elektronických kníh • operačný systém Android

Tablet patrí v dnešnej dobe už k bežnému vybaveniu každej domácnosti. Spoločnosť Huawei vytvorila praktického pomocníka, ktorý Vám poslúži nielen k zábave, ale aj k práci. Či už chcete hrať hry, sledovať videá, surfovať internetom alebo sa baviť s priateľmi, všetko do detailu uvidíte na veľkom prehľadnom IPS dipsleji s uhlopriečkou 9,6" a rozlíšením 1280×800 px. O rýchly chod aplikácií sa stará výkonný štvorjadrový procesor v kombinácii s 2GB operačnou pamäťou. Ukladajte si svoje súbory, aplikácie a ďalšie dokumenty do internej 16GB pamäte, ktorej v prípade potreby ľahko rozšírite vložením micro SD karty.

Zaznamenávajte svoj život na každom kroku. Vysokokapacitná batéria sa postará o to, aby Vám zariadenie slúžilo od momentu, keď sa ráno prebudíte, až do chvíle, keď idete večer spať. Tablet sa pýši hneď dvoma fotoaparátmi, a to 5Mpx zadným a 2Mpx predným. S nimi ľahko spravíte nielen snímky, ale aj videá svojich životných dobrodružstiev. O to, aby ste sa nestratili, kamkoľvek sa vydáte, sa postará GPS a GLONASS.

Množstvo

Elegantný dizajn

Na tablet sa nebudete môcť vynadívať. Doslova vás ohromí svojím luxusným a elegantným tenkým spracovaním, zaoblenými tvarmi, ktoré vám presne padnú do ruky, a veľkým 9,6" displejom pre ešte lepší zážitok z vašej obľúbenej zábavy.

 

Použitie vo dne aj v noci

Prístroj bude vaším neoddeliteľným spoločníkom 24 hodín denne. Môžete ho využívať za bieleho dňa aj počas čiernočiernej noci. Prispôsobte si jas tak, aby vaše oči boli chránené, ale zároveň aby ​​ste všetko videli jasne a do najmenšieho detailu.

 

Výkonná batéria

Vezmite ho so sebou, kamkoľvek sa vydáte. Rovnako dobre vám poslúži doma na pohovke, ale aj na druhom konci sveta. Integrovaná výkonná batéria vám zaručí, že sa na tablet a jeho funkcie budete môcť spoľahnúť od rána až do večera, aby ste ho mohli plne a bez obmedzenia využívať ku všetkému, čo práve potrebujete.

 

Užívateľsky prívetivý OS

Operačný systém je základom každého tabletu. Huawei vám ponúkne Android s prostredím EMUI 5.1, ktoré bolo starostlivo vytvárané s cieľom jednoduchého intuitívneho ovládania a aby vám vo všetkých ohľadoch uľahčilo život a prácu s tabletom.

 

Tablet pre celú rodinu

Nenechávajte si ho len pre seba, podeľte sa napríklad aj so svojimi deťmi. Tablet umožňuje rodičom nastaviť detský zámok, aby sa vaše malé ratolesti nedostali k nevhodnému obsahu. Navyše do internej pamäte môžete inštalovať veľa hier, s ktorými sa deti zabavia na dlhé hodiny.

 

Technické parametre

Pamäť

 Kapacita flash pamäte

16 GB

 Veľkosť pamäte RAM

2 GB

Fotoaparát

 Web kamera

predná, zadná

 Rozlíšenie prednej kamery

2 Mpx

 Rozlíšenie zadnej kamery

5 Mpx

Batéria

 Výdrž batérie

8 hod.

 Kapacita akumulátora

4800 mAh

Komunikácia

 Wi-Fi

Áno

 Bluetooth

Áno

 3G

Nie

 4G/LTE

Nie

 GPS

Áno

 Integrovaný mikrofón

Áno

Operačný systém

 Operačný systém PDA

Android 7.0 Nougat

 OS v češtine

Áno

Senzory

 Akcelerometer

Áno

Procesor

 Počet jadier

štvorjadrový procesor

 Typ procesora

Qualcomm

 Frekvencia procesoru

1400 MHz

Vstupy a výstupy

 Čítačka pamäťových kariet

Áno

 Podporované pamäťové karty

microSD

 Slúchadlový výstup

Áno

 USB porty

1x micro USB

 HDMI

-

 Dokovacia klávesnica

Nie

Obrazovka

 Uhlopriečka displeja (palce)

9.6 "

 Rozlíšenie displeja

1280 x 800

Rozmery a hmotnosť

 Šírka

229.8 mm

 Výška

159,8 mm

 Hĺbka

7,95 mm

 Hmotnosť

0,46 kg

TA-T310W16TOM

Záruka
24 mesiacov
Uhlopriečka
10" a viac
Zaradenie
Nový produkt
Operačný systém
Android