HP 255 G6

460,92 €

Záruka: 24 mesiacov

AMD A6-9220 2.5GHz/8GB RAM/1TB HDD/HP Remarketed

DVD-RW/WiFi/BT/AMD Radeon R4/15.6 FHD AG/Win 10 Pro 64-bit

S.png Tovar v 100% stave, bez viditeľnejších stôp akéhokoľvek zaobchádzania, chýba len pôvodný obal. Plná záruka ako na nové.

 

»» Informácie o triedach produktov ««

RAM
HDD
Množstvo

Technické parametre

111.png

 

HP 255 G6

všestranný pomocník pre prácu aj zábavu

Svojím elegantným čiernym dizajnom ozdobí každý pracovný stôl, zastane funkciu domáceho počítača, ale nebudete sa namáhať ani v prípade častého prenášania do práce alebo na prednášky. Má všetko, čo má správny počítač mať. Solídny výkon a výbavu bez kompromisov dokázal výrobca zmestiť do veľmi dostupného notebooku.

hp-255-g6-big1000-11516610841.jpg

Pracujte s istotou na odolnom notebooku HP 255. Vďaka systému Windows 10 Pro a strhujúco výkonnými AMD je vybavený na prácu a pripravený na cesty. Vychutnajte si tento cenovo výhodný počítač plný nástrojov nevyhnutných na spoluprácu.

Odolný dizajn pre mobilitu

Pracujte s istotou! Notebook HP 255 G6 Vám umožní plniť si úlohy aj na cestách. Odolné čierne šasi chráni notebook a dodáva mu profesionálny vzhľad.

Výkonný a úsporný

Vychutnávajte si intuitívne prostredie systému Windows 10 Pro a zvýšte svoju produktivitu vďaka robustnému výkonu cenovo dostupných a energeticky úsporných procesorov AMD.

Doplnky pre ešte krajšie zážitky

HP, svetový líder v oblasti počítačov, Vám prináša plne funkčný notebook, ktorý je pripravený na pripojenie ku všetkým vašim periférnym zariadeniam tak, aby spĺňal Vaše pracovné požiadavky s portom RJ-45 a VGA.

   

Nenechajte sa ničím obmedzovať

Zabezpečte budúcnosť svojho podnikania. Počítače HP naplno využívajú systém Windows 10 Pro, vďaka čomu Vás chránia pred súčasnými bezpečnostnými hrozbami a maximalizujú funkcie správy a produktivity vo firme.

Výnimočná zábava

Voliteľná napaľovačka diskov DVD5 Vám umožní sledovanie DVD videa a vytváranie záloh vašich najdôležitejších údajov.

Prejavte svoje najlepšie virtuálne ja

Niekedy sa jednoducho musíte rozprávať tvárou v tvár. Vďaka integrovanej webovej kamere s rozlíšením HD a širokým dynamickým rozsahom (WDR) budete vždy vyzerať najlepšie pri silnom aj slabom osvetlení.

Nenechajte sa rušiť

Softvér HP Noise Cancellation potláča hluk na pozadí vrátane zvuku pri stláčaní klávesov na klávesnici.

Všetky potrebné konektory a zásuvky

Rýchle pripojenie periférnych zariadení v kancelárii alebo v domácnosti pomocou starších portov ako sú RJ-45 a VGA. Zálohujte a rýchlo prenášajte údaje pomocou rýchlej a praktickej zásuvky na karty SD na notebooku HP 255.

Pomôže zabezpečiť kritické údaje

Firmvérový modul Trusted Platform Module (TPM) hardvérovo šifruje a zabezpečuje Vaše údaje, e-maily a prihlasovacie údaje.

Bezproblémové pripojenie

Získajte rýchle pripojenie s kombinovaným modulom Gigabit LAN a WLAN 802.11ac/Bluetooth 4.2.

www8.hp.com

SK255G6-14/S

Záruka
24 mesiacov