HP OMEN 17-AN012NC

1 516,62 €

Záruka: 24 mesiacov

Core i7 7700HQ 2.8GHz/16GB RAM/256GB SSD PCIe + 1TB HDD/HP Remarketed

DVD-RW/WiFi/BT/17.3 FHD AG/GeForce GTX1060 6GB/backlit kb/Win 10 64-bit

S.png Tovar v 100% stave. Žiadne známky použitia v originálnom balení.

 

»» Informácie o triedach produktov ««

RAM
HDD
Množstvo

Technické parametre

1.png

 

Rozdrvte súpera výkonom

Využite naplno výkon najnovších procesorov Intel 7. generácie doplnených o špičkové herné grafické akcelerátory NVIDIA GeForce GTX 10-series. Nesmie chýbať rýchla operačná pamäť DDR4 s možnosťou osadenia až do kapacity 32 GB. Samozrejme máte možnosť voľby konfigurácie s klasickými vysokovýkonnými diskami HDD, modernými SSD diskami (na vybraných konfiguráciách dokonca PCIe NVMe) alebo možnosť ich kombinácie. OMEN by HP vám dodá naozajstnú silu.

 

Špičkový grafický výkon

V notebookoch OMEN by HP získate najnovšie grafické karty NVIDIA postavené na moderných čipoch z najvýkonnejšieho radu GeForce GTX 10-series, ktoré poskytujú ohromujúce herné zážitky. Využívajú najnovšiu technológiou FinFET, podporujú funkcie DirectX 12 a umožňujú rýchle a plynulé hranie na notebooku porovnateľnom so stolným počítačom. Modely GTX 1050 a 1050 Ti sú skvelé na najnovšie Full HD tituly vo vysokých detailoch a od modelu GTX 1060 vyššie môžete využívať dostatok výkonu pre virtuálnu realitu.

 

Displeje s vysokým rozlíšením

Herné notebooky OMEN by HP vám prinášajú špičkový displej s rozlíšením Ultra HD alebo Full HD v prevedení s obnovovacou frekvenciou 60 Hz alebo dokonca 120 Hz. Obraz bude vždy tak jemný, že uvidíte každý detail a zároveň príjemne plynulý.

Skvelý herný zvuk

 

OMEN by HP to nie je len výkon, ale aj skvelý zvuk vďaka technológii HP Audio Boost a zvuku z dielní Bang&Olufsen. Oživte hry a zábavu o podmanivý a veľmi presný zvuk od majstrov audia Bang & Olufsen. Alebo pripojte slúchadlá nechajte sa vtiahnuť do priestorového zvuku DTS Headphone:X.

 

Klávesnica pre maximálny herný zážitok

Klávesnica pre profesionálnych hráčov, to je klávesnica Dragon s červeným podsvietením a zreteľnými klávesmi WASD. Už nikdy neminiete tú správnu klávesu. Navyše ju môžete programovať a podporuje antighosting, takže spoľahlivo zaznamená každý váš povel, aj keď stlačíte viac klávesov naraz.

aHR0cDovL2Nkbi5sYXB0b3BtYWcuY29tL2ltYWdl

 

Už žiadne lagy!

V hernom notebooku nesmie chýbať ani vyladené sieťové pripojenie v podobe kombinácie WiFi ac a Gigabit Ethernet. Nástroj Network Booster znižuje oneskorenie pridelením vyššej priority hernej komunikácie a funkcia Dual Force vyberá pre herné požiadavky rýchlejší spôsob pripojenia z aktuálne dostupných. Zostávajúca komunikácia je potom presmerovaná na pomalšie pripojenie. K dispozícii máte tiež aplikáciu OMEN Command Center, v ktorej môžete spravovať všetky potrebné nastavenia systému.

HP OMEN má dostatok konektorov

Moderne poňatý herný notebook musí disponovať veľkorysou ponukou dôležitých portov. U 17,3" variantu nájdete 3× USB 3.1, USB-C, HDMI, Mini DisplayPort a samozrejme výstup na slúchadlá, mikrofón alebo slot na SD karty.

SK17-AN012NC/G

Záruka
24 mesiacov
Zaradenie
Remarketed