HP ZBook 17 G3

2 758,62 €

Záruka: 24 mesiacov

Core i7 6820HQ 2.7GHz/64GB RAM/1TB SSD PCIe/HP Remarketed

WiFi/BT/LTE/17.3 FHD AG/Q M4000M 4GB/backlit kb/Win 10 Pro 64-bit/Warranty EURO 3/3/0

Môže obsahovať jemné, málo viditeľné škrabance, vzniknuté pri remarketed procese, prípadne výrobné vady na šasi ntb. Cenové zvýhodnenie. Plná záruka ako na nové.

 

»» Informácie o triedach produktov ««

Kľúčové vlastnosti HP Zbook 17 G3:

  • Vysoký výkon a zdieľaná grafika
  • Kvalitný 17" displej
  • Veľa miesta pre dokumenty, fotky aj videá
  • Štíhly, ľahký, štýlový 
  • Dlhá výdrž batérie
  • Vysoké zabezpečenie vašich dát

RAM
HDD
Množstvo

Technické parametre

2.png

1.png

 

 

Mobilná pracovná stanica HP ZBook 17 ponúka maximálny výkon a prenosnosť od spolu s obrazovkou s uhlopriečkou 43,9 cm (17,3"), širokými možnosťami škálovania a konfigurovateľnosti a najnovšími výkonnými funkciami.

 

Prenášanie je maličkosť

Posuňte hranicu výkonu bez prekročenia hranice prenosnosti. Najväčšia a najvýkonnejšia mobilná pracovná stanica HP je teraz o 25 % tenšia a o 11 % ľahšia než predchádzajúca generácia a má pôsobivé telo z horčíka a hliníka.

 

Ideálna pracovná stanica len pre Vás

Vychutnávajte si niektorý z voliteľných procesorov Intel®, až 64 GB pamäte ECC, duálnu jednotku HP Z Turbo G2 s celkovou kapacitou úložného priestoru až 4 TB, duálne rozhranie Thunderbolt™ 3 a voliteľný displej HP DreamColor UHD (nedotykový) alebo FHD (dotykový).

 

Platformu HP Z má v krvi

Pracujte s dôverou na mobilnej pracovnej stanici HP, za ktorou stojí 30 rokov vývoja platformy HP Z s rozsiahlou certifikáciou ISV. Je spoľahlivá, navrhnutá tak, aby vyhovovala podmienkam testovania MIL-STD 810G a podstúpila 120 000 hodín testovania v rámci procesu HP Total Test.

 

Rôzne operačné systémy

Vďaka možnosti výberu operačného systému Windows 10 Pro alebo Windows 7 podporuje táto pracovná stanica vaše jedinečné potreby.

 

 

Grafika profesionálnej triedy

S grafickými kartami NVIDIA® Quadro® 3D s veľkou kapacitou grafickej pamäte toho dokážete zvládnuť ďaleko viac a budete omnoho produktívnejší.

 

Pracujte inteligentnejšie

S istotou zvládajte náročné úlohy vďaka pamäti DDR4 s kapacitou až 64 GB a voliteľným kódom ECC, ktorá prináša kapacitu, výkon a spoľahlivosť bez akýchkoľvek kompromisov.

 

Ultrarýchle úložisko

Zrýchlite spúšťanie, výpočty a reakcie vďaka revolučnému spôsobu, akým počítač HP ZBook spracováva veľké súbory pomocou voliteľnej duálnej jednotky HP Z Turbo G2, ktorá je pozoruhodne rýchlym a inovatívnym riešením.

SKZBOOK17G3-5/B

Záruka
24 mesiacov