Apple iPad 4th Gen Wi-Fi/Cellular

343,62 €

Záruka: 24 mesiacov

32GB

WiFi/BT/4G LTE/webcam/9.7" (2048x1536)/iOS/S

Tablet Apple A9 so 64-bitovou architektúrou a pohybovým koprocesorom M9, dotykový Retina 9,7" IPS 2 048 x 1 536, interná pamäť 32 GB, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.2, 3G/LTE modem (nano SIM), 2x webkamera, Touch ID, Lightning konektor, iOS 10

Farba
Množstvo

Výkonný iPad, zvládne všetko.

iPad je úplne ideálny tablet, ktorý Vám ukáže všetky krásy moderného zariadenia s veľkým Retina displejom. Môžete sa tešiť na všetky už dobre známe technológie, na čele s revolučným snímačom odtlačkov prstov Touch ID, výkonným čipom A9 aj parádnou kamerou iSight. Odolné hliníkové telo ponúkne hneď niekoľko farebných vyhotovení a maximálnu hrúbku 7,5 milimetra.

 

64-bitový procesor A9.

Poznateľný nárast výkonu je dielom procesora A9. Tento 64-bitový model rozhýbe všetky aplikácie aj hry. Pritom na batérii neustále vydrží až 10 hodín.

 

Touch ID. Zabezpečenie jediným dizajnom svojho druhu - odtlačkom prsta.

Už niekoľko generácií iPadov je vybavených revolučným snímačom odtlačkov prstov. Vďaka Touch ID môžete svoj iPad odomykať a do zabezpečených aplikácií sa prihlasovať odtlačkom prsta. Tiež ním môžete potvrdzovať nákupy v iTunes, iBooks Store a App Store - bez zadávania hesla alebo platobných údajov. 

 

Milión aplikácií.

App Store v sebe ukrýva senzačné množstvo skvelých aplikácií, na ktorých si dali vývojári maximálne záležať. Na iPade tiež fungujú aj mnohé aplikácie, na aké ste zvyknutí - napríklad kancelársky balík od Microsoftu. Môžeme garantovať, že z ponúkaných aplikácií si vyberie úplne každý. Takže nech už sa zaujímate o fotografiu, hry, cestovanie alebo osobné financie, určite nájdete takú, s ktorou Vám to pôjde lepšie. 

 

Rýchlejšie bezdrôtové pripojenie.

Udržiavať pripojenie ešte nikdy nešlo tak ľahko a rýchlo ako s iPadom. Jeho WiFi 802.11ac s technológiou MIMO je totiž viac ako dvakrát rýchlejšie ako WiFi na iPade Air predchádzajúcej generácie. Takže si web môžete prezerať, videá streamovať a obsah sťahovať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. A WiFi + Cellular model podporuje rýchlejšie siete a ešte viac sietí po celom svete, takže sa pripojíte na viacerých miestach.

 

Fotí aj natáča vo vysokej obrazovej kvalite.

Nový 8 Mpx fotoaparát iSight má vyspelú optiku, vylepšený snímač a výkonnejší obrazový signálový procesor, a tak dokáže zachytávať neuveriteľne detailné fotky a videá v rozlíšení 1080p. Môžete ním tiež zhotovovať panorámy vo vysokom rozlíšení, časozberné a spomalené videá. Videohovory a selfies sú s kamerou FaceTime HD ešte lepšie než predtým, zvlášť pri slabom osvetlení. Retina displej nie je len skvelý hľadáčik, ale zároveň robí z iPadu skvelý nástroj na fotenie, úpravu a zdieľanie fotiek a videí. A existuje nekonečné množstvo aplikácií, ktoré využívajú vstavanú kameru napríklad na analýzu golfového švihu, virtuálne presúvanie nábytku po obývačke alebo skenovanie a ukladanie dokladov a potvrdeniek.

 

iCloud Vám garantuje pohodlie aj bezpečnosť zároveň.

Svoje fotky, videá a ďalšie súbory môžete ukladať priamo v iPade. Alebo ich môžete ukladať na iCloud a bezpečne k nim pristupovať odkiaľkoľvek. Samozrejme ich môžete ukladať a spravovať aj v aplikáciách iných prevádzkovateľov, ako je napríklad Dropbox alebo Google Drive. A jednoduchým kliknutím môžete svoje dokumenty a súbory zdieľať cez AirDrop s ľuďmi v blízkosti. Bez akéhokoľvek nastavovania.

 

Bezpečný operačný systém.

Nový iPad aktuálne využíva najmodernejší mobilný operačný systém iOS 10. Pretože iOS je vyvíjaný s takým dôrazom na zabezpečenie, väčšina mobilného malvéru na svete končí na iných platformách. A neustále sa pracuje na tom, aby bol ešte bezpečnejší. V rýchlosti dodávania aktualizácií operačných systémov je Apple na špičke počítačového priemyslu a sťahovanie aj inštaláciu aktualizácií na iPade maximálne uľahčuje, aby ste mohli stále využívať najnovšie ochranné mechanizmy.

 

Píšte, tlačte, sledujte. A rozlúčte sa s káblami.

iPad má skvelú klávesnicu na obrazovke, ale ak chcete používať samostatnú fyzickú klávesnicu, máte si z čoho vyberať - či už sa rozhodnete pre Apple Wireless Keyboard, alebo dáte prednosť bluetooth klávesnici iného výrobcu. Tlačiť z iPadu môžete pomocou technológie AirPrint, ktorú podporuje väčšina bezdrôtových tlačiarní. A prostredníctvom AirPlay a Apple TV môžete bezdrôtovo streamovať čokoľvek z iPadu na HD televízii.

Technické parametre

Parametre a špecifikácia

Operačný systém

 Apple iOS

Verzia operačného systému

 iOS 10

Frekvencie procesora

 1,5 GHz

Model procesora

 Apple A9

Displej a rozlíšenie

Uhlopriečka displeja

 9,7 " (24,64 cm)

Rozlíšenie

 2048 × 1536

Technológia displeja

 Retina

Typ dotykového displeja

 Kapacitný

Multi-touch

 10 ×

Funkcie

Funkcia

 4G LTE, 3G modem, GPS, BlueTooth, Wi-Fi

Senzory

 Pohybový senzor, Digitálny kompas, Gyroskop, Svetelný senzor

Pamäť

Kapacita úložiska

 32 GB

Veľkosť operačnej pamäte

 2 GB (2 048 MB)

Typ interného úložiska

 Flash

Dátové funkcie

Rýchlosť LTE

 50 Mb/s, 150 Mb/s

Fotoaparát

Rozlíšenie fotoaparátu

 8 Mpx

Rozlíšenie selfie fotoaparátu

 1,2 Mpx

Rozhranie

Rozhranie tabletu

 Výstup pre slúchadlá

WiFi

 WiFi 802.11n, WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11a

Výdrž

Maximálna výdrž batérie

 10 h

SIM karta

Typ hlavnej SIM karty

 Nano SIM

Hmotnosť

Hmotnosť

 478 g (0,48 kg)

Rozmery

Šírka

 240 mm (24 cm)

Výška

 169,5 mm (16,95 cm)

Hĺbka

 7,5 mm (0,75 cm)

A1459/S

Záruka
24 mesiacov
Uhlopriečka
7"- 9"
Zaradenie
Remarketed
Operačný systém
iOS