Lenovo Yoga 720-13IKB

1 309,62 €

Záruka: 24 mesiacov

Core i7 8550U 1.8GHz/8GB RAM/512GB M.2 SSD

WiFi/BT/FP/Intel UHD Graphics/13.3 FHD Touch/backlit kb/Win 10 64-bit

S.png Tovar v 100% stave, bez viditeľnejších stôp akéhokoľvek zaobchádzania, chýba len pôvodný obal. Plná záruka ako na nové.

 

»» Informácie o triedach produktov ««

Kľúčové vlastnosti notebooku Lenovo Yoga 720-13IKB:

  • Úsporný, ale zároveň výkonný procesor Intel Core
  • Ľahká a tenká konštrukcia ideálna pre cestovateľov
  • Elegantný dizajn s kovovým telom
  • Tablet PC ponúka hneď 4 možnosti využitia
  • Dokonalý zvuk Dolby Home Theater
  • Citlivý multidotykový displej s technológiou IPS pre krásne farby a pozorovacie uhly
  • Rýchly štart systému vďaka SSD disku
  • Čítačka odtlačkov prstov
  • Podsvietená klávesnica na nočné používanie
Množstvo

Technické parametre

1111.png

Obrázok4.png

 

Kompaktné zariadenie, ktoré môžete využiť ako notebook aj ako tablet, to je Lenovo IdeaPad Yoga. Jeho prednosťou je jemný Full HD displej s technológiou IPS pre verné farby. Ďalej sú to tiež výkonné komponenty z plnohodnotných notebookov a predovšetkým ultrarýchly SSD disk na okamžitý štart systému a prácu bez postrehnuteľných zádreheľov. To všetko s vynikajúcou výdržou nad osem hodín intenzívneho používania. Konvertibilné zariadenie prichádza s plnohodnotným systémom Windows 10.

 

Oslňujúci Full HD displej

Jasný 13,3" displej poskytuje vynikajúci výkon, rýchlejšiu odozvu a verné farby pri hraní hier i multimediálnej zábave. In Plane Switching (IPS) technológia, ktorá je tu použitá, znamená široké pozorovacie uhly – až 180°, z ktorých je možné monitor sledovať bez toho, aby klesla kvalita farieb a jasu.

 

4 spôsoby použitia

Lenovo IdeaPad Yoga radu 720 je vďaka svojim 4 režimom použitia mimoriadne adaptabilné zariadenie. Ľahko ho upravíte do tvaru notebooku, stanu, stojana alebo tabletu. Vďaka špičkovo spracovaným pántom sa dá multidotykový displej otočiť o 360°. Či už budete v kancelárii, vo vlaku alebo doma v posteli, vždy si budete môcť zariadenie prispôsobiť tak, aby bola práca čo najpohodlnejšia. S týmto tabletom sa môžete cítiť ako divák modernej televízie, klasický používateľ tabletu, rekreačný hráč alebo grafický návrhár s grafickým tabletom.

Výkon a rýchlosť

Notebook disponuje SSD diskom, ktorý na rozdiel od bežného platňového HDD nemá žiadne mechanické súčiastky. Vďaka tomu si vychutnáte rýchlejší štart operačného systému v priebehu niekoľkých sekúnd, rýchlu prácu s programami alebo pružnejšie kopírovanie súborov. Navyše vašim dátam poskytuje oveľa lepšiu ochranu a je odolnejší voči poškodeniu. Dostatočný výkon je zaistený výkonnými procesormi INTEL CORE, ktoré sú doplnené integrovanou grafickou kartou Intel HD Graphics.

SK72013IKB-2/S

Záruka
24 mesiacov