Dell Latitude E5450

393,30 €

Záruka: 24 mesiacov

Core i5 5300U 2.3GHz/8GB RAM/256GB SSD/battery VD

WiFi/BT/webcam/14.0 HD (1366x768)/backlit kb/Win 10 Pro 64-bit/B

B+_1.png Viac viditeľné kozmetické vady na plastoch a displeji. Zariadenie je samozrejme 100% funkčné a vady nemajú vplyv na technický stav produktu.
70 - a viac min.  (*   Záruka na kapacitu 90 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)


Vysoké cenové zvýhodnenie! Reálne fotky produktu sú dostupné na vyžiadanie. 

»» Informácie o triedach produktov ««

Dell Latitude E5450 predstavuje ideálne firemný notebook, ktorý ponúka spoľahlivý výkon a odolnú konštrukciu. Vďaka dvojjadrovému procesoru Intel Core i5 5300 s architektúrou Broadwell hravo zvládnete každodenné úlohy. Integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 5500 poskytuje dostatočný výkon aj pre graficky náročné aplikácie. Efektívnu prácu s notebookom umožňuje kvalitný 14 "displej s LED podsvietením a rozlíšením HD Ready.

RAM
OS
HDD
Množstvo

Technické parametre


Nadštandardne vybavený

Notebook je vybavený SSD diskom s kapacitou 256GB, ktorý je pripravený pre rýchly a vysoký výkon a zároveň umožní uloženie všetkých firemných súborov. Pre pripojenie ďalších zariadení je možné využiť dva USB 3.0 konektory, či bezdrôtovú technológiu Bluetooth. Prítomnosť Wi-Fi modulu s podporou 802.11ac zabezpečuje spojenie s okolitým svetom a prostredníctvom webovej kamery a mikrofónu tak môžete pohodlne komunikovať s Vašimi spolupracovníkmi, či rodinnými príslušníkmi.

Bezpečný a spoľahlivý

O vysokú úroveň zabezpečenia sa postarajú modul TPM a nástroje Dell Data Protection, vďaka ktorým môžete zašifrovať dáta, nastaviť oprávnený prístup, či zistiť pokročilé hrozby a útoky. Tenký dizajn notebooku, jeho odolnosť a predĺžená životnosť batérie ho predurčujú pre perfektnú mobilitu. Na notebooku je nainštalovaný operačný systém Microsoft Windows 10 Professional.

Antireflexný displej a kvalitná klávesnica

Základom kvalitného notebooku je nielen špičkový antireflexný displej s HD Ready rozlíšením, ale aj kvalitná klávesnica, ktorá sa svojím prevedením postará o minimum preklepov.

NNR5-007977

Záruka
24 mesiacov
Uhlopriečka
14"
Zaradenie
Refurbished