HP EliteBook 2570p

281,52 €

Záruka: 24 mesiacov

Core i5 3360M 2.8GHz/4GB RAM/320GB HDD/battery VD

DVD-RW/WiFi/BT/FP/webcam/12.5 HD (1366x768)/Win 7 Pro 64-bit coa/B+

B+_1.png Displej notebooku v 100% stave, avšak notebook vykazuje väčšie stopy predošlého zaobchádzania a kozmetické vady sú viditeľnejšie. Hardware 100% stav.
70 - a viac min.  (*   Záruka na kapacitu 90 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

 

»» Informácie o triedach produktov ««

RAM
OS
HDD
Množstvo

Technické parametre

1.png

2.png

 

HP EliteBook 2570p 

skvelý pomocník v práci, na cestách ale aj v domácnosti

Znížte svoju pracovnú záťaž. Tento mimoriadne prenosný notebook optimalizovaný na originálny Windows® 7 Professional a novšie verzie púta pozornosť malými rozmermi a odolným dizajnom. Pracujte s procesorom so štandardným napätím, bezdrôtovým pripojením a optickou jednotkou. V tomto mimoriadne prenosnom notebooku s hmotnosťou od 1.63 kg sa spája moderný dizajn s precíznym spracovaním. 

Elegantný a ľahký laptop sa ľahko zmestí do batožiny a ste s ním pripravení na prácu aj na cestách. Vychutnajte si ostré obrázky na displeji s uhlopriečkou 31.75 cm (12.5 palca) a rozlíšením HD2 bez toho, aby mal notebook ťažkopádne rozmery. Odolný dizajn chráni notebook pred otrasmi pri mobilnom používaní, takže Váš notebook bude vyzerať rovnako dobre ako Vy.

Elitebook 2570p disponuje najnovšími technológiami od spoločnosti Intel. Ponúkne Vám procesor so štandardným napätím, takže nemeníte výkon za malý rozmer. Či ste len za rohom alebo na druhom konci sveta, vyspelé bezdrôtové technológie HP vám umožnia komunikáciu všade. 

S pripojením bluetooth a voliteľným pripojením WiFi môžete pohodlne pristupovať k internetu, podnikovej sieti, e-mailom a veľmi dôležitým informáciám na viacerých miestach na celom svete. Zvýšte úroveň prezentácií, zostáv a iných súborov pôsobivými vizualizáciami s využitím grafickej karty od Intelu. 

Tento vynikajúci notebook kombinuje malý rozmer s výkonom bez kompromisov, takže profesionáli zostávajú o krok vpred. Využívajte pohodlnosť integrovanej optickej jednotky na ďalší ukladací priestor a jednoduchý prístup k dátam. Zapájajte sa do videokonferencií, webových školení a vysielania prúdu videí s prekvapujúco vysokou kvalitou zvuku za pomoci integrovanej web kamery.

Technológia SRS Premium Sound PRO umožňuje zdieľať kvalitný zvuk s vysokým výkonom priamo z notebooku. Zabudnite na externé reproduktory počas prezentácií.

NNR5-MAR03657

Záruka
24 mesiacov