HP EliteBook 8470p

303,61 €

Záruka: 24 mesiacov

Core i7 3540M 3.0GHz/4GB RAM/500GB HDD/battery VD

DVD-RW/WiFi/BT/FP/webcam/14.0 HD+(1600x900)/Win 10 Pro 64-bit/B

B+_1.png Viac viditeľné kozmetické vady na plastoch a displeji. Zariadenie je samozrejme 100% funkčné a vady nemajú vplyv na technický stav produktu.
70 - a viac min.  (*   Záruka na kapacitu 90 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

 

»» Informácie o triedach produktov ««

RAM
OS
HDD
Množstvo

Technické parametre

1.png

2.png

 

HP EliteBook 8470p 

podnikateľská elita a pomocník na cestách

Tento vynikajúci notebook optimalizovaný na originálny Windows® 7 Professional a novšie verzie ponúka displej s uhlopriečkou 35,6 cm (14 palcov) a úžasnú výdrž batérie. Odolný dizajn, možnosti grafických kariet, výkonné spracovanie údajov a vysoká kvalita zvuku urobia zaručený dojem.

V notebooku HP EliteBook 8470p sa spája moderný dizajn s precíznym spracovaním, čoho výsledkom je krásny produkt s povrchovou úpravou platinovej farby. Vďaka odolnému dizajnu je notebook prispôsobený aj na drsné podmienky služobných ciest. Notebook HP EliteBook 8470p navyše spĺňa náročné podmienky testovania MIL-STD 810G na vibrácie, prach, nadmorskú výšku, teplotu a pády.

Vďaka displeju s uhlopriečkou 35,6 cm (14 palcov), rozlíšeniu HD a hmotnosti od 2,07 kg môžete bez námahy vziať tento notebook na schôdzu vo vedľajšej miestnosti alebo na cestu okolo sveta. Práca často trvá viac ako osem hodín. Rovnako dlho našťastie vydrží aj notebook HP EliteBook 8470p. Získajte výdrž batérie až 9.15 hodín tak, aby váš počítač fungoval celý pracovný deň. Skombinujte batériu pre notebooky HP s mimoriadne dlhou výdržou s 9-článkovou primárnou batériou v správne nakonfigurovanom notebooku HP EliteBook 8470p a získajte až 24 hodín a 15 minút práce s počítačom na jedno nabitie – sen každého cestovateľa.Rôzne možnosti primárnej a sekundárnej batérie umožňujú vybrať si medzi najnižšou hmotnosťou a najdlhšou výdržou batérie.

Pripojte ďalšie monitory do celkového počtu až štyroch obrazoviek a získajte skvelú grafiku a úžasný pocit z práce na tomto počítači. Notebook obsahuje nové procesory Intel® Core™ s technológiou vPro™, ktoré pomáhajú znížiť náklady na údržbu IT tým, že umožňujú vzdialenú konfiguráciu, diagnostiku, izoláciu a opravu infikovaných počítačov. Zvýšenú pracovnú záťaž dokáže počítač zvládať pomocou dodatočného výkonu procesora s technológiou Intel Turbo Boost. Zapájajte sa do videokonferencií, webových školení a vysielania prúdu videí s prekvapujúco vysokou kvalitou zvuku a za pomoci integrovanej webkamery. Softvér SRS Premium Sound PRO umožňuje zdieľať kvalitný zvuk s vysokým výkonom priamo z notebooku. Zabudnite na externé reproduktory počas prezentácií.

NNR7-001314

Záruka
24 mesiacov