HP ProBook 640 G2

422,28 €

Záruka: 24 mesiacov

Core i5 6200U 2.3GHz/8GB RAM/500GB HDD/battery VD

DVD-RW/WiFi/BT/FP/webcam/14.0 FHD (1920x1080)/Win 10 Pro 64-bit/B+

B+_1.png Displej notebooku v 100% stave, avšak notebook vykazuje väčšie stopy predošlého zaobchádzania a kozmetické vady sú viditeľnejšie. Hardware 100% stav.
70 - a viac min.  (*   Záruka na kapacitu 90 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

 

»» Informácie o triedach produktov ««

Kľúčové vlastnosti notebooku HP ProBook 640 G2:

  • Výkonný procesor Intel Core i5
  • Antireflexný displej s veľkosťou 14"
  • Čítačka odtlačkov prstov a kariet Smart Card
  • Symetrický konektor USB-C
  • Dokovací konektor
HDD
Množstvo

Technické parametre

Obrázok3.png

Obrázok4.png

Vybavte sa prenosným notebookom HP s najlepšími možnosťami konfigurácie a najvýhodnejšou cenou. S istotou nasaďte počítače HP ProBook 640 G2 aj do Vašej prevádzky. ProBooky 640 G2 kombinujú podporu starších funkcií pre dlhodobú stabilitu s moderným zabezpečením pre dnešné firmy.

Ideálny pre profesionálov v podnikovom prostredí alebo v malých až stredne veľkých firmách, ktorí požadujú cenovo dostupnú kombináciu pokrokových funkcií, základného zabezpečenia a multimediálnych funkcií.

Využívajte najmodernejšie technológie zabalené do malého odolného tela notebooku HP ProBook 640 G2, ktorý sa stane Vaším perfektným spoločníkom. Vysoká kapacita batérie zaručí, že s Vami notebook udrží krok po celú pracovnú dobu. Kvalitný displej ponúkne antireflexnú úpravu, takže sa nemusíte obávať nepríjemných odleskov typických pre lesklé obrazovky. Môžete si tak čo najlepšie vychutnať až Full HD rozlíšenie na paneli s uhlopriečkou 14".

Široké možnosti konektivity

V kontakte so svetom môžete byť kedykoľvek sa ocitnete v blízkosti dostatočne silného WiFi signálu. Vďaka HD webkamere potom vybavíte aj videohovory, či sa jedná o pracovnú záležitosť alebo napríklad o pozdrav rodine. Nechýba ani Bluetooth pre bezdrôtové spárovanie mobilných zariadení s notebookom a na pripojenie celého radu zariadení, ako myši, klávesnice, flash disku, ale napríklad aj tlačiarne. Skvele poslúžia celkom 3 rýchle porty USB 3.0 vrátane jedného obojstranného USB-C. S pripojením externého monitoru alebo televízie nebude žiadny problém vďaka prítomnosti DisplayPortu. Ďalšie možnosti rozšírenia ponúka konektor pre dokovaciu stanicu, ktorý je možné samostatne dokúpiť.

Bezpečnosť predovšetkým

Vaše osobné a pracovné dáta budú vždy ochránené vďaka bezpečnostným prvkom, medzi ktoré patrí čítačka odtlačkov prstov a HP Client Security. Ďalším stupňom zabezpečenia je modul TPM a overovanie hesiel na úrovni biosu s funkciou HP BIOSphere. Jednoduchú integráciu do existujúceho IT prostredia zabezpečí riešenie HP Client Management.

NNR5-MAR08252

Záruka
24 mesiacov
Uhlopriečka
14"
Zaradenie
Refurbished