Lenovo ThinkPad T440p

524,40 €

Záruka: 24 mesiacov

Core i7 4710MQ 2.5GHz/8GB RAM/256GB SSD/battery VD

DVD-RW/WiFi/BT/FP/WWAN/webcam/GT 730M/14.0 FHD (1920x1080)/backlit kb/Win 10 Pro 64-bit/B+

B+_1.png Displej notebooku v 100% stave, avšak notebook vykazuje väčšie stopy predošlého zaobchádzania a kozmetické vady sú viditeľnejšie. Hardware 100% stav.
70 - a viac min.  (*   Záruka na kapacitu 90 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

 

»» Informácie o triedach produktov ««

RAM
OS
HDD
Množstvo

Technické parametre

tech2.png

3.png

 

LENOVO
ThinkPad T440p


 

14" notebook pre podniky

LENOVO ThinkPad T440p

LENOVO ThinkPad T440p
 

Vďaka výkonu, efektivite a odolnosti je model T440p mobilnou pracovnou stanicou pre podniky, ktorá nastavuje latku poriadne vysoko.S oceňovanou klávesnicou, displejom s rozlíšením Full HD a extra dlhej výdrži batérie bude model T440p s vami na každom kroku cesty, nech vás váš biznis zavedie kamkoľvek.
 

7. generácia procesorov Intel® Core™

Procesory Intel® Core™ 7. generácie poskytujú výkon na zvýšenie produktivity vášho podniku. Zariadenia sa spustia v priebehu niekoľkých sekúnd a sú vždy aktualizované. Profitujte z rýchleho multitaskingu, bezproblémového prepínania medzi aplikáciami, videkonferencií vo vysokej kvalite a dlhšej výdrže batérie. Integrované bezpečnostné funkcie ponúkajú ochranu proti krádeži totožnosti a zaručujú zabezpečený prístup k vašej sieti. Úžasnejšie ako samotné počítače s procesormi Intel Core sú už len veci, ktoré vďaka nim môžete realizovať.

Presná klávesnica optimalizovaná pre systém Windows 8

Plnohodnotná ergonomická klávesnica ThinkPad odolná voči poliatiu je preslávená vynikajúcim komfortom pri písaní a polohovacím zariadením TrackPoint®. Vďaka pohodlným multimediálnym tlačidlám a okamžitému prístupu k aplikáciám je optimalizovaná pre systém Windows 8, obsahuje LED kontrolky stavu a funkciu uzamknutia funkčných klávesov. Vďaka väčšiemu zariadeniu trackpad s hladším povrchom a integráciou 5-bodového ovládania, ktoré je zvýraznené pomocou miernych vyvýšenín a línií, možno klávesnicu nakonfigurovať rôznymi spôsobmi, pričom vďaka voliteľnému podsvieteniu je práca v slabom osvetlení hračkou.

LENOVO ThinkPad T440p

LENOVO ThinkPad T440p

LENOVO ThinkPad T440p

HD, HD+ a FHD displej 

HD, HD+ alebo FHD displej poskytuje živý a čistý obraz s veľkými pozorovacími uhlami. Vďaka technológii Anti-Glare šetrí obrazovka modelu oči pri dlhodobom používaní.

Konektivita 4G/3G a technológia NFC

Pripájanie k bezdrôtovým sieťam 4G a 3G je vďaka predinštalovanej karte SIM a nástroju Lenovo Access Connection jednoduché. Váš notebook 440p si môžete nakonfigurovať aj s technológiou Near Field Communication (NFC). Získate jednoduchý a bezpečný spôsob zdieľania údajov, spájania zariadení, párovania so sieťami a vykonávania iných úloh ľahkým poklepaním dvoch zariadení o seba.

Grafická NVIDIA GeForce

S grafickým procesorom NVIDIA® GeForce® GT 730M máte istotu bohatšieho vizuálneho a rýchlejšieho herného zážitku. Zároveň môžete sledovať náhľad a vytvárať video v HD rozlíšení až 4x rýchlejšie a zdokonaľovať/zdieľať fotografie za menej než polovicu času.

Ultrarobustný a testovaný podľa armádnych špecifikácií

Model T440p spĺňa podmienky ôsmych amerických armádnych testov pre robustnosť, dlhú životnosť a kvalitu: vysoký tlak, vlhkosť, otrasy, vysoké teploty, teplotné výkyvy, nízky tlak (4572m), nízke teploty a prašnosť. Navyše, vďaka technológii Roll-Cage, vrchnému krytu z uhlíkových vlákien a spodnej časti z ľahkej horčíkovej zliatiny získava mimoriadnu pevnosť a tuhosť.


 

LENOVO ThinkPad T440p

LENOVO ThinkPad T440p

LENOVO ThinkPad T440p

Dolby Advanced Audio V2

Balík zvukových technológií od spoločnosti Dolby Laboratories poskytuje čistý a zreteľný priestorový zvuk vhodný na počúvanie hudby, sledovanie filmov, hranie hier a ešte omnoho viac. Počúvajte každý detail zreteľne a prežite zábavu naplno, nech ste kdekoľvek.

Port VGA

Port VGA je nevyhnutnou výbavou pre podniky na pripojenie notebookov k projektoru v konferenčných sálach. Vďaka natívnemu pripojeniu VGA nie je nutné kupovať hardvérové kľúče, ktoré sa môžu ľahko stratiť a následne sa musia znovu nahradiť.

www.lenovo-shop.sk

NNR7-MAR01582

Záruka
24 mesiacov